Co je Zóna umění

Projekt Zóna umění shromažďuje umělecké aktivity v hudební, taneční, výtvarné a literárně dramatické oblasti – soutěže, přehlídky, interpretační kurzy, individuální i hromadné kurzy, workshopy, dílny, semináře, databáze lektorů a tábory s uměleckým zaměřením.

Nabízíme vám jedinečný prostor, který tu doposud chyběl. Další formu prezentace a reklamy již nebudete potřebovat.


Jak to funguje?

Na www.zonaumeni.cz zveřejníte své umělecké aktivity (soutěže, přehlídky, kurzy, tábory nebo svůj profil lektora) a široká odborná ale i laická veřejnost se s nimi seznámí.

Je to jednoduché a dále uvádíme krok za krokem, jak postupovat.

Často kladené otázky

 1. Založení účtu

  Pro spravování vašich aktivit si na www.zonaumeni.cz založíte svůj uživatelský účet, který je zdarma:

  Založit účet                                  Pro úspěšnou registraci stačí kliknout na potvrzavací email. Nedošel Vám do schránky? Podívejte se také do složky Hromadné nebo Spam.

 2. Dokončení účtu organizátora

  Po přihlášení se již dostanete na Váš účet. Nezapomeňte si doplnit údaje o Vás nebo organizaci.

 3. Vytvoření své aktivity

  Pokud budete chtít zveřejnit své umělecké aktivity, klikněte na Vložit aktivitu a vyberte si svou kategorii (soutěže, a přehlídky, kurzy, tábory a profily lektorů)

  Vložit aktivitu

 4. Zveřejnění

  Na webu se zobrazují pouze veřejné, schválené a uhrazené aktivity.

  Pokyny k platbě Vám zašleme potvrzovacím e-mailem po odeslání Vaší objednávky tím, že kliknete na „Uložit a požádat o schválení“.


Ceník

Ceny jsou uvedeny jako jednorázový a konečný poplatek buď za "aktivitu"  (uložení v databázi na 2 roky) nebo na "1 rok" (profily lektorů, dlouhodobé kurzy).

V případě většího množství bude stanovena cena individuálně. Po skončení jsou aktivity automaticky (krom profilů lektorů a dlouhodobých kurzů) přesunuty do proběhlých a jsou stále lehce dohledatelné.

Topování/Promo - Umístění Vaší akce na přední místa ve vyhledavači a zároveň zobrazení na hlavní stránce v sekci "Naše tipy".

Soutěže 400 Kč 800 Kč / aktivitu
Přehlídky 400 Kč 800 Kč / aktivitu
Kurzy a tábory 200 Kč 400 Kč / aktivitu
Dlouhodobé kurzy 200 Kč 400 Kč / rok
Umělecké tábory 200 Kč 400 Kč / aktivitu
Profily lektorů 200 Kč 400 Kč / rok
Topování (promo) 500 Kč / aktivitu

Projekt zonaumeni.cz – soubory ke stažení

Líbí se Vám projekt zonaumeni.cz a chcete ho podpořit?Můžete umístit logo, ikony nebo textový odkaz na Vaše webové stránky, nebo jinou Vaši prezentaci.

Děkujeme zonaumeni.cz

Kudyznudy.cz