Eva Gadhof

Zařazení

Hudební | Zpěv | Pop, jazz, muzikál

Čas konání

Po-Čt 14:00-20:00 Pá 10:00-17:00

Forma konání

Prezenčně

Místo konání

Brno
Jihomoravský kraj
Křižíkova 68a

Věk účastníků

od 13 let do 100 let

Cena

500 Kč/50 min, 2000 Kč/4 lekce, 5000 Kč/10 lekcí

Eva Gadhof

Zpěvu se věnuji 18 let a z toho 8 let jej vyučuji. Od 10 let jsem navštěvovala hudební klub v DDM. 3 roky jsem jsem studovala klasický zpěv na ZUŠ Iši Krejčího v Olomouci u Jany Majtnerové. Následujících 5 let jsem byla pod vedením Adama Sychrowa v Hudebním Institutu v Olomouci (populární zpěv).
Ve své praxi se věnuji populárnímu zpěvu, ale mám i základy operního zpěvu (3 roky na ZUŠ). Sama se momentálně zdokonaluji v extrémních pěveckých technikách (scream), takže jsem v rámci lekcí schopna předat základy i z této oblasti.
Kromě zpěvu hraji na 4 hudební nástroje (klavír, kytara, bicí, flétna). Aktivně se věnuji sólovému zpěvu ve svém hudebním projektu. (YouTube: Eva Gadhof - Ocean)
Působila jsem 4 roky v Moravském divadle v Olomouci jako vokalistka v činohře Starci na chmelu. V minulosti jsem se zúčastnila mnoha pěveckých soutěží a byla jsem součástí několika hudebních kapel a projektů.
V hodinách zpěvu se zaměřuji především na dechové a pěvecké techniky. Mou velkou inspirací je zahraniční lektorka zpěvu Melissa Cross. Zajímám se také o problematiku funkčních poruch hlasu.

Fotogalerie