Kurzy muzikálového herectví

Zařazení

Hudební | Zpěv | Pop, jazz, muzikál | Taneční | Scénický, Moderní a Balet | Muzikálový tanec | Literárně dramatický | Kolektivní tvorba - divadlo

Datum konání

od 19. 1. 2024 do 19. 1. 2025

Čas konání

Naše hlavní kurzy muzikálového herectví probíhají ve dnech: pondělí 17:00-20:00, středa 15:30-17:30 a čtvrtek 17:00-20:00.

Forma konání

Prezenčně

Místo konání

Praha 1
Hlavní město Praha
Divadlo Hybernia, Náměstí republiky 3/4

Věk účastníků

od 8 let do 20 let

Cena

5100 Kč - 5900 Kč/pololetí

Kurzy muzikálového herectví

Muzikálové herectví - 8-20 let
Muzikálové studio nabízí komplexní divadelní přípravu jak pro děti s profesionální ambicí, tak pro ty, kteří hledají intenzivní uměleckou aktivitu. Kurz muzikálového herectví zahrnuje hereckou, taneční a pěveckou průpravu. Během celého roku děti nastudují hodinové představení – junior verze některého z britských či amerických muzikálů. Představení studujeme vždy v našem originálním českém překladu a přebásnění. Děti vystoupí na vánočním koncertě s úryvkem z připravovaného díla a v červnu je pak čeká premiéra celého muzikálu v divadle hybernia pro širokou veřejnost, rodiče a děti ze základních škol. V následující shozeně má pak představení pravidelné reprízy na velké scéně divadla Hybernia. V představeních používáme profesionální kulisy, osvětlení a ozvučení, kostýmy šité na míru, masky a divadelní líčení. Spolupracujeme s lektory zpěvu, jevištní mluvy, choreografy a dalšími divadelními profesionály.

Náplní hlavního kurzu muzikálového herectví A je herecká, pěvecká a taneční příprava pro hlavní a vedlejší role studovaného muzikálového představení. Časová dotace kurzu A1 a A3 je 180 minut a kurz je určen dětem a mládeži do 20 let. Sasové dotaze kurzu A2 je 120 min týdně a kurz je určen dětem do 18-ti let, dále se děti účastní podzimních, jarních a letních soustředění.

Podmínky

Do hlavních kurzů muzikálového herectví je třeba složit konkurz, který otevíráme vždy na konci června a začátku září.

Organizace, průběh

Časová dotace kurzu A1 a A3 je 180 minut a kurz je určen dětem a mládeži do 25 let. Sasové dotaze kurzu A2 je 120 min týdně a kurz je určen dětem do 18-ti let, dále se děti účastní podzimních, jarních a letních soustředění.