Často kladené otázky

Návštěvník

Musím se na Zónu umění registrovat, když si chci jen prohlédnout nabídku jednotlivých aktivit?

Není to potřeba. Registrace slouží pro organizátory kurzů, soutěží a pod.

Jak funguje to filtrování aktivit?

Zóna umění je jedinečná právě v možnosti filtrování jednotlivých aktivit. Stejně jako je velmi náročné vyhledávání např. na Google, i na jednom webu se mnohdy musíte probrat stovkami nabídek, termíny apod. Hledáte kurz jen v určitém městě, např. pro osmiletého syna, online nebo prezenčně, jen taneční? stíháte deadline přihlášek? Takto přehledně a během chvilky najdete vše potřebné.

Líbí se mi nějaký kurz nebo soutěž. Co teď?

Každá aktivita má k dispozici emailový kontakt, odkaz na web nebo Facebookovou stránku. Vše na jednom místě. Zóna umění pouze zprostředkovává tuto aktivitu na svém webu.


Organizátor

Po registraci do účtu jsem neobdržel/a potvrzovací email.

Určitě jej máte, ale zřejmě jen v jiné složce. Zkuste Hromadné nebo Spam.

Jaká je sledovanost Zóny umění?

Google Analytics - prosinec 2023 - 21 200 návštěvníků, 56 834 zobrazení, průměrná doba jednoho uživatele na Zóně umění 2,13 min.

Proč je v ceníku na "rok" nebo za "aktivitu"?

Při vložení časově určitých aktivit (soutěže, přehlídky, jednorázové kurzy, tábory) získáte po zaplacení propagaci minimálně 2 roky. I po ukončení aktivity stále na webu Zóna umění zůstane (bude mít napsáno "proběhlá"). Bude stále snadno dohledatelná.

Na "rok" se používá u Profilu lektorů a dlouhodobějších kurzů. Po uplynutí 1 roku je potřeba aktivitu vytvořit novou jednoduše pomocí tlačítka Kopie. Je to rychlé, nemusíte nic opisovat a vytvářet znovu.

Pokud bude mít někdo zájem o mou aktivitu na Zóně umění, koho musí kontaktovat?

Zóna umění je inzertní portál s velkým dosahem a návštěvností. Každá aktivita má svou jedinečnou vlastní CELOU stránku k propagaci, na které mohou návštěvníci najít kontakty na organizátora - Vás. Webovou stránku, Telefon, Email, YouTube kanál, Facebook profil.. Buďte vidět, jednoduše!

Proč musím platit za aktivitu a kolik to stojí?

Vytvoření webu a jeho pravidelná správa něco stojí. Cena za jednu aktivitu se pohybuje cca 200 - 400 Kč. Při přepočtu na 1 měsíc od 17 Kč! Tato investice se Vám ale vrátí VELMI brzy. Podobný systém inzerce nabízí konkurence od 800 Kč na TÝDEN.

Co je TOPování?

Nabízíme exklusivní možnost dalšího zviditelnění na předních pozicích vyhledávače, na hlavní straně v našich tipech a také na našich Facebookových stránkách. Cena 500 Kč platí do konce aktivity nebo jeden rok.

Chci na Zóně umění inzerovat více aktivit.

Napište nám na info@zonaumeni.cz . Důležité je, o kolik se jedná aktivit a během jaké doby chcete jednotlivé aktivity vložit. Je možné po domluvě a zaplacení využít určitý počet aktivit během půl roku. Využijte díky většímu množství aktivit ještě dalších slev.

Chci spolupracovat se Zónou umění více.

Budeme rádi, pokud nás podpoříte např. zveřejněním loga Zóny umění na Vašich webových stránkách nebo propagačních materiálech.

Obdržím po zaplacení nějaký doklad?

Ano, vystavujeme fakturu, která je i uznatelným výdajem při nejrůznějších dotací.

Jaké kategorie soutěží, přehlídek, kurzů táborů nebo lektorů mohu vkládat?

HUDEBNÍ   

Akordeon, Banjo, Bicí nástroje, Cembalo, Cimbál, Cimbálové muziky, Dechové hudby a orchestry, Dirigování, Fagot, Flétna, Folklorní soubory, Harfa, Hoboj, Housle, Keyboard, Klarinet, Klavír, Klavírní dua, Komorní hudba, Kontrabas, Kytara, Lesní roh, Pozoun, Saxofon, Trubka, Tuba, Varhany, Viola, Violoncello, 

Sbory - Lidové písně, Musica sacra, Vokální skupiny, Soudobé, Spirituál a gospel, 

Zpěv - Klasický, Lidový, Pop, Jazz, Muzikál.


LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ            

Autorská (vlastní) tvorba – Povídka, příběh, Monodrama, melodrama, Monolog, dialog, Próza, Poesie, Divadelní hra, Báseň, Ostatní.   

Kolektivní tvorba – divadlo - Autorské divadlo, Činoherní, Loutkové, Pantomima a nonverbální, Pohybové, Pro děti.   

Literární tvorba, přednes - Dramatický výstup (monolog, dialog), Monodrama, melodrama, Poezie, Próza, Recitace, Slam poetry,   

Nový cirkus


VÝTVARNÁ                                           

Malování – Airbrush, Akvarel, Děti a začátečníci, Dot painting – tečkování, Enkaustika, Henna, Koláž, Olejomalba, Pastel, Písmomalířství, Pouring, Pravou mozkovou hemisférou, Tempera. 

Kreslení – Děti a začátečníci, Grafika, Kvašové barvy, Linoryt, Pravou mozkovou hemisférou, Přirozený otisk a přirozená matrice, Perokresba, Rozmazávání, Šrafování, Technické kreslení, Tuší, inkousty, fixy, tekutou barvou, Tužkou a pastelem. 

Lidové umění – Batika, Modrotisk, Paličkování, Patchwork, Práce ze slámou a šustím, Ruční tkaní, Zpracování lnu, Velikonoční a vánoční inspirace, Vyšívání. 

Multimediální – Amatérská tvorba, Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Film, Videoklip.    

Další - Fotografie, Ilustrace a Sketching – skicování, Keramika, Modelování, Mozaika, Kaligrafie, Leftering, Krasopis, Pletení z pedigu, Powertex technika, Quilling- papírovéfiligrány, Řezbářství a oživení dřeva, Sochařské portréty, Šperk a technika výroby, Tiffany, Skleněná mozaika, Sklářství, Fusing skla.


TANEČNÍ                                               

Lidové -Charakterní – mezinárodní, Lidové české. 

Scénický, Moderní a Balet:   Balet, Break dance, Contemporary dance, Disco dance, Eletric dance, Hip hop, House dance,  Muzikálový tanec, Jazz dance, Jazz funk, Scénický, Současný – výrazový, Street dance. 

Společenské - Latinskoamerické, Standartní. 

Sportovní - Aerobic, Disco, Fit dance, Jóga, Mažoretky, Pilátes, Pole dance, Taneční aerobik, Zumba. 

Ostatní - Blues, Indické tance, Line dance, Orientální břišní tanec, Rock and roll, Step.  


Nenašli jste odpověď na svoji otázku?

Kontaktuje nás na info@zonaumeni.cz. Rádi vaše dotazy zodpovíme.