Biodanza v Brně s Miluškou

Zařazení

Taneční

Datum konání

od 29. 11. 2023 do 29. 11. 2024

Čas konání

Každé pondělí od 18:15 do 20:00

Forma konání

Prezenčně

Místo konání

Brno
Jihomoravský kraj
Lidická 28

Věk účastníků

od 18 let do 99 let

Cena

viz. podmínky

Biodanza v Brně s Miluškou

Prožitkový tanec
Večery jsou jak pro muže tak pro ženy. Vítání jsou všichni kdo mají chuť tančit a být spolu, bez rozdílu věku a pohlaví. 18 až 99 let. Biodanza nebo také tanec života v nás probouzí radostné a vitální pocity. Působí na člověka pomalu progresivně, transformuje nás a náš život tak do větší lehkosti, laskavosti hloubky a sounáležitosti. Pojď si dát sám/ sama sobě každý týden 90-120 minut času a hlavně prostor. Který stráví jak sám se sebou, tak s ostatními. Biodanzu doporučuji všem kdo chtějí: Získat větší pocit živosti a vitality ve svém těle. Podpořit svou kreativitu a hravost Nalézt, postupně důvěru v život a jeho dary. Tvořit a být jak sám se sebou tak i s ostatními. Utvářet láskyplné vtahy se svým okolím a blízkými lidmi. Nechat na sebe působit, tanec, hudbu, něhu, prožitek a skupinu. To vše v cyklu týdenních lekcí, týden co týden. Autor Biodanzy Prof. Rolando Toro byl za její přínos nominován na Nobelovu cenu míru a účastníci pravidelných lekcí dobře vědí proč. I když v Čechách tato metoda není zatím tolik známá, tak po celém světe existuje nyní 6 000 facilitátorů, Biodanzy.

Jestli máš chuť vnést do svého života novou energii a tvořit svůj život podle svých představ sám/a tak jak si přeješ. Neváhej a přidej se k nám. Tento úžasný systém lidské integrace je celostní metoda která přináší více spontánnosti, radosti a lásky do života lidem po celém světě. Biodanza je jako týdenní praxe. Kterou všem doporučuji opravdu opakovat týden co týden a to hlavně pro to aby každý pocítil účinky tohoto holistického systému jak na svém těle tak především na duši. Lekce na sebe navazují a s každým týdnem se o kousek posuneme. Díky čemuž se podíváme na různé oblasti svého života podpoříme v sobě spontánnost, radostnost, vitalitu, kreativitu citlivost jak vůči sobě tak vůči ostatním.

Podmínky

Celkem 10 lekcí.
Těchto 10 lekcí lze volitelně čerpat během 15-ti týdnů
Úvodní lekce (8. 1. 2024) je zdarma.Platba do 24.12. 2023 za 1 999 Kč / 1 lekce 199,90 Kč
Platba do 15. 01. 2024 za 2 300 Kč / 1 lekce 230 Kč
Platba do 12. 02. 2024 za 2 500 Kč / 1 lekce 250 Kč

Jednotlivé lekce později 450 Kč.
Číslo účtu: 670100-2200454030/6210
Do správy pro příjemce prosím napiš své jméno a jarní cyklus.
Počet míst ve skupině je omezen, pokud tě Biodanza oslovuje neváhej se přihlásit, co nejdříve.
Místo se rezervuje až platbou na učet.

Organizace, průběh

Biodanza je tanec, který má svou strukturu, přesto anebo právě proto se lidé zde cítí v bezpečí, přijímáni a svobodní. Nikdo nikoho nereguluje ani neopravuje. Klademe velký důraz na seberegulaci. Sebereulace znamená vnímat potřeby svého těla a respektovat je.. Nejedná se o terapii. Přesto je vědecky doloženo, že pravidelné lekce zvyšují kvalitu života každého jedince. Biodanza otevírá a podporuje naše potenciály k růstu a rozkvětu v jejich jedinečnosti a přirozenosti. Působí na člověka pozitivním a láskyplným způsobem. Biodanza Název Biodanza se skládá ze dvou slov Bio – život a danza – tanec. Tedy volný překlad by zněl tanec života. Je bezpečným prostorem pro setkávání se sám/sama se sebou i s druhými lidmi, kde se můžeme otevřít respektu, upřímnosti, lásce a radosti… „Biodanza je systém afektivní integrace, organické renovace a znovunastolení původních funkcí života, který má základ v prožitcích vyvolaných tancem, hudbou, zpěvem a setkáváním se ve skupině. Rolando Toro Araneda.

Fotogalerie